Startuje miesięczny program rozwoju osobistego dla kobiet

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Startuje miesięczny program rozwoju osobistego dla kobiet

V edycję warsztatów z budowania pewności siebie organizuje Katarzyna Malinowska. Kurs trwa łącznie 10 godzin, jednak zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez miesiąc.

Spotkania będą realizowane w stałej,  ośmioosobowej grupie. Kameralna grupa sprawia, że uczestnikom łatwiej się otworzyć, wzajemnie zaufać i opowiadać szczerze o swoich doświadczeniach. Jest to szczególnie istotne, ponieważ kurs ma charakter intensywny, to znaczy, że efekty maja być widoczne w krótkim czasie. Każde ze spotkań zostanie poświęcone jednemu, konkretnemu zagadnieniu. Na liście obszarów tematycznych znajdują się: samoświadomość, asertywność, poczucie własnej wartości, praca z emocjami i budowanie odwagi. Organizatorka warsztatów oprócz swojej wiedzy i doświadczenia życiowego podzieli się również zestawem ćwiczeń, które każda z uczestniczek będzie miała okazję wykorzystać samodzielnie w życiu codziennym. Spotkania będą się odbywać w każdy czwartek od 5 listopada w godzinach 18.00-20.00 na platformie ZOOM. Link potrzebny do logowania będzie przesyłany przed każdymi zajęciami, tak jak i potrzebne materiały. Zapisy na stronie kursu.

Kim jest Katarzyna Malinowska?

Prowadząca kurs jest certyfikowanym coachem i profesjonalnym trenerem rozwoju osobistego. W obszarze jej zainteresowań mieści się budowanie pewności siebie, odporność psychiczna, odwaga i autentyczność. Od 2017 roku współpracuje z fundacją „Sukces pisany szminką”, w której  na terenie Łodzi prowadzi zajęcia wzmacniające aktywność zawodową kobiet. Na co dzień zajmuję się szkoleniami dla firm i osób prywatnych, a ostatnio udzieliła bardzo interesującego wywiadu na temat rozwodów. Posłuchaj jej rozmowy z Moniką Pryśko i przekonaj się o kompetencjach prowadzącej kurs budowania pewności siebie.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*